5 km Dobra – to było WYJĄTKOWE wydarzenie. Począwszy od niezwykłej aury, poprzez cuuuudowną atmosferę, a kończąc faktem, że więcej uczestników Marsz ukończyło niż go rozpoczęło.

5 km Dobra

Pięknie dziękujemy wszystkim odważnym uczestnikom. Zarówno tym, którzy chodzą z kijami okazjonalnie jak i tym, którzy chodzą profesjonalnie. Tym, którzy znają gliwicką Onkologię jak i tym, którzy byli tutaj po raz pierwszy. Tym z bliska i tym z daleka, młodym i trochę starszym, mniejszym i większym – Wszystkim. To niesamowite, jak dużo Was było, mimo pogody, która straszyła i straszyła, a ostatecznie ustąpiła Waszej mobilizacji do chodzenia i specjalnie dla Was pokazała się od Dobrej strony.

Jesteśmy wdzięczni wspierającym działania Fundacji pracownikom NIO – Wasza życzliwość, sympatia i pomoc niezmiernie ułatwia naszą aktywność i wspomaganie w leczeniu.

Dziękujemy za współorganizację i udział w Marszu Pani Dyrektor ds. Klinicznych Narodowy Instytut Onkologii w Gliwicach Prof. Agnieszce Czarnieckiej. Dziękujemy także przedstawicielkom i reprezentantkom Klinik, Pracowni, Przychodni oraz Administracji.
Dziękujemy za profesjonalne przygotowanie i obsługę Marszu firmom: Youngmedia, Concept Pro oraz MSE Triathlon.
Dziękujemy za patronat i poparcie Pani Prezydent Miasta Gliwice – Katarzynie Kuczyńskiej-Budce, Zastępcy Prezydenta Łukaszowi Gorczyńskiemu, za poparcie i udział w Marszu Paniom Radnym – Agnieszce Filipkowskiej oraz Alicji Mainush.
Serdecznie dziękujemy sponsorom i przyjaciołom Fundacji – Centrum Fizjoterapii Fizjofit, inicjatywie Chodzebolubie.pl, STU Ergo Hestia, Cechini Muszyna, Vigor Point, FDB Sp z o.o. CrossfitHelwood i w szczególności Danielowi za gotowość ratowniczą, konferansjerowi Jarkowi oraz Kamilowi za rozgrzewkę. To ogromna przyjemność móc z Państwem dodawać Dobro.

Ogromnie dziękujemy Wolontarianom Fundacji, na których zawsze możemy liczyć – dobrze, że jesteście. Dziękujemy zwłaszcza Frankowi i Trzem Syrenom Aplauzu – bez Was impreza nie miałaby tej radości, fantazji i energii.

Wspaniale było spędzić to niedzielne przedpołudnie w tak doborowym, radosnym i otwartym na nowe doświadczenia Towarzystwie. Wspomnienie wydarzenia niezmiennie wywołuje uśmiech na naszych twarzach. Wszystkie miłe słowa, które usłyszeliśmy i pytania – kiedy następna impreza? nie pozostawiają wątpliwości, że pójdziemy znowu. Zatem szykujcie się już na przyszły rok.

Bo o to chodzi, żeby chodzić…. Dla Dobra…

Zapraszamy do obejrzenia kilku wybranych zdjęć z tego wydarzenia.

Wszystkie zdjęcia dostępne i możliwe do pobrania znajdują się TUTAJ

Zaobserwuj nas na: