GFO - O Fundacji

O fundacji

Górnośląska Fundacja Onkologiczna działa na rzecz Gliwickiego Oddziału Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowego Instytutu Badawczego. Poznaj naszą historię, misję, znak, władze oraz dowiedz się więcej o naszej działalności.

Dajemy dobro. To nasze motto i nasza misja “Dobro się dodaje”. Dajemy dobro wszystkim, którzy tego Dobra potrzebują.

Wczoraj i dzisiaj

Górnośląska Fundacja Onkologiczna jest instytucją, która wspiera finansowo Gliwicki Oddział Narodowego Instytutu Onkologii, przyczyniając się do wdrażania projektów bezpośrednio wspierających Pacjentów i programów edukacyjnych) szerzących szeroko pojętą profilaktykę antynowotworową.

Górnośląska Fundacja Onkologiczna na rzecz Gliwickiego Oddziału Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie powstała z naturalnej potrzeby niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.