GFO - 21-dniowe wyzwanie

21-dniowe wyzwanie

Chcemy podzielić się z Tobą informacją o 21-dniowym wyzwaniu, które może pomóc Ci w tym wyjątkowo wymagającym czasie powrotu do zdrowia . Wyzwanie to skierowane jest do osób w trakcie leczenia, po leczeniu, jak i do osób, które doświadczają choroby i są w niej od dłuższego czasu a także osób wspierających osoby zmagające się z choroba nowotworową.

Dzięki wprowadzeniu jednej prostej czynności dziennie, wspomożesz swoje zdrowie i samopoczucie. Celem tego wyzwania jest poprawa Twojego zdrowia poprzez regularne wykonywanie prostych ćwiczeń, które będą skupiać się na poprawie kondycji fizycznej i psychicznej. Ćwiczenia będą łatwe do wykonania w domu, a ich celem będzie wzmocnienie mięśni, poprawa elastyczności, równowagi i poprawa nastroju.

21-dniowe wyzwanie

Wierzymy, że regularne wykonywanie tych ćwiczeń pomoże Ci w poprawie jakości życia, zwiększy Twoją siłę i odporność, a także przyczyni się do zmniejszenia odczuwanego poziomu stresu i lęku.

Wyzwanie będzie również okazją do poznania nowych ludzi, którzy przechodzą przez podobną sytuację i mogą stanowić dla Ciebie wsparcie.

Aby wziąć udział w wyzwaniu, wystarczy zarejestrować się, a następnie oczekiwać codziennych maili z ćwiczeniami. Nie wahaj się, dołączyć do nas i zacznij dbać o swoje zdrowie już dziś!

21-dniowe wyzwanie - Subskrypcja

* pole wymagane

Możesz zmienić zdanie w dowolnym momencie, klikając link rezygnacji z subskrypcji w stopce każdej otrzymanej od nas wiadomości e-mail. Będziemy traktować Twoje dane z szacunkiem. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych praktyk w zakresie prywatności, odwiedź naszą stronę internetową. Używamy Mailchimp, jako naszej platformy marketingowej. Zapisując do naszej subskrypcji, potwierdzasz, że Twoje informacje zostaną przesłane do Mailchimp w celu ich przetworzenia. Dowiedz się więcej o Praktykach prywatności Mailchimp.