Darowizna na rzecz GFO

4 grudnia 2022 roku, w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach odbyła się Gala Jubileuszowa i odświętny koncert w 95-tą rocznice powstania Polskiego Radia w Katowicach. Fundacja była gościem honorowym tego wydarzenia gdyż zysk ze sprzedaży biletów Polskie Radio Katowice postanowiło przeznaczyć na rzecz Górnośląskiej Fundacji Onkologicznej.

Uroczyste przekazanie czeku na 12 000 PLN odbyło się w studiu koncertowym im. Jerzego Haralda w siedzibie rozgłośni w Katowicach. Wydarzenie to uświetnił koncert kolęd w wykonaniu Zbójów Beskidzkich.

Bardzo dziękujemy darczyńcom, życząc rozgłośni w Katowicach kolejnych dziesiątek lat nadawania wysokiej jakości audycji i durś łosprawiania, że dobro się dodaje!!!

Odwiedź nas na Fecebook’u i Instagramie