Dodaj dobro

Dodając każdą złotówkę, czy to w formie darowizny, czy odpisu 1,5% podatku dochodowego lub dobrowolnie angażując się w pracę na rzecz osób trzecich wspierasz Górnośląską Fundację Onkologiczną, a tym samym Pacjentów oraz Personel Narodowego Instytutu Onkologii Oddziału w Gliwicach.

Przekazanie darowizny to jeden łatwiejszych, ale równie wartościowy, ze sposobów na wsparcie naszych działań.

Wolontariat to esencja pomagania. Owszem w szeroko rozumianej działalności przeciwnowotworowej pieniądze są ważne, ponieważ ułatwiają i warunkują wiele kwestii.

Każda Fundacja czy Stowarzyszenie opierają się w większości na hojności wspierających ich osób lub instytucji. Także my mamy to szczęście, że na naszej drodze działania spotykamy wspaniałych Darczyńców, których pomoc finansowa jest dla nas nieoceniona.