GFO - Laureat nagrody Marka Śąskie

Mamy zaszczyt poinformować Państwa, iż Górnośląska Fundacja Onkologiczna została uhonorowana wyróżnieniem podczas XIII edycji  “Marka – śląskie”, w kategorii: Organizacje Pozarządowe. Nagrody i wyróżnienia były przyznawane w trakcie XXVIII Gali Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach. Nagrodę przyznaje Kapituła Konkursu pod przewodnictwem Marszałka Województwa Śląskiego.

Niniejsza nagroda jest podziękowaniem za aktywne, społeczno-przedsiębiorcze działania wszystkich osób zaangażowanych w pracę na rzecz Fundacji na przestrzeni lat i ma charakter honorowy. Z tego miejsca, także pragniemy podziękować wszystkim osobom wspierającym czynem i sercem!. Jest nam niezmiernie miło przyjąć tak wspaniałe wyróżnienie.

Pragniemy serdecznie podziękować za nominację i przyznanie nagrody. Gorąco również  dziękujemy za aktywne, społeczno-przedsiębiorcze działania wszystkich osób zaangażowanych w pracę na rzecz Fundacji na przestrzeni lat, którzy przyczynili się do jej otrzymania.

Odwiedź nas na Facebook’u i Instagramie