GFO - Projekty

Projekty

Górnośląska Fundacja Onkologiczna działa na rzecz Gliwickiego Oddziału Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowego Instytutu Badawczego w ramach jednej ze swoich statutowych działalności realizuje szereg projektów na rzecz pracowników, a przede wszystkim pacjentów onkologicznych.
GFO-Onko na świat

Górnośląska Fundacja Onkologiczna we współpracy z Narodowym Instytutem Onkologii im. M. Skłodowskiej-Curie w Gliwicach rozpoczyna cykl webinariów ,,Onko na Świat – spotkanie z ekspertem”.

GFO - Onkoakademia

Projekt realizowany przez Górnośląską Fundację Onkologiczną ma na celu rozwinięcie systematycznego wolontariatu oraz podniesienie jakości wsparcia dla osób dotkniętych chorobą nowotworową.

GFO - Onkoharmonia

Specjalistyczne poradnictwo psychologiczne i prozdrowotne dla rodzin. Doświadczając choroby nowotworowej, nie jesteś sam(a). Twój ból, obawy i troski są zrozumiane.