W dniu 10 lutego 2024r, w Restauracji CECHOWNIA w Gliwicach odbył się „I-szy Gliwicki Charytatywny Bal Karnawałowy”.

Wszystkie prezentowane zdjęcia pochodzą ze zbiorów Europerspektywy.pl

Więcej zdjęć z Balu TUTAJ

Bal charytatywny

Podczas tego balu dzięki wyjątkowej hojności uczestników balu udało się zebrać niebagatelną kwotę 123 000,00 PLN. Cała kwota z licytacji ofiarowanych przedmiotów przeznaczona będzie na leczenie wszystkich pacjentów onkologicznych Narodowego Instytutu Onkologii w Gliwicach, który jest wspierany przez Górnośląską Fundacją Onkologiczną, będącą bezpośrednim beneficjentem zebranych pieniędzy.

W imieniu pracowników, wolontariuszy, osób współpracujących z Fundacją z całego serca dziękujemy wszystkim dobrodziejom (wśród których znaleźli się pacjenci gliwickiego Instytutu, firmy, organizacje, jak i również osoby prywatne). Dziękujemy również Regionalnej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach, Przedsiębiorstwu Energetyki Cieplnej, firmie EMT-Systems oraz J&L za organizację tego wydarzenia. Dziękujemy również Restauracji CECHOWNIA, za udostępnienie lokalu oraz profesjonalną obsługę gastronomiczną.

Patronat honorowy

Patronat honorowy nad Balem objęli prof. dr hab. n. med. Krzysztof Składowski, dyrektor Narodowego Instytutu Onkologii w Gliwicach, Prezydent Miasta Gliwice Adam Neumann oraz Górnośląska Fundacja Onkologiczna.

Ufamy i wierzymy w to mocno, że tym Balem rozpoczęliśmy wieloletnią gliwicką tradycję.