Z radością ogłaszamy nasz grudniowy harmonogram wydarzeń świątecznych, dedykowany pacjentom Narodowego Instytutu Onkologii w Gliwicach, ich rodzinom, naszej społeczności wolontariackiej oraz wszystkim, którzy chcą do nas dołączyć!

GFO - Onko-Jarmark

Przygotowaliśmy szereg twórczych i radosnych aktywności, aby wprowadzić wszystkich w świąteczny nastrój.
Część z nich była możliwa dzięki zwycięskim MINIGRATOM

Zacznijmy od Onko-Jarmarku Świątecznego, gdzie na I i II piętrze odbędą się warsztaty malowania woskiem i tworzenia patchworkowych bombek.

Na I piętrze zapraszamy również na warsztaty świątecznych stroików leśnych, a także na tworzenie świątecznych kartek i zawieszek do prezentów w dniach 12- 13 grudnia (9:00-12:00).

20 grudnia (10:15-11:15) w naszej kaplicy odbędzie się świąteczne muzykowanie, zapewniając relaksującą atmosferę pełną świątecznego muzykowania z bardzo nietypowymi instrumentami taki jak m.in kalimba, kij deszczowy czy marakasy

21 grudnia to wyjątkowy dzień, kiedy na wszystkich piętrach Instytutu będziemy rozdawać upominki naszym pacjentom, dzieląc się radością i świątecznym duchem.

Nie zapomnijcie o koncercie skrzypcowym w dniach 12 i 13 grudnia oraz o świątecznym rękodziele organizowanym przez Klub Seniora z Ostropy (14 grudnia, 9:00-12:00, I piętro).

Wszyscy odwiedzający mogą czerpać radość z tych wspólnych chwil, tworząc nie tylko piękne przedmioty, ale przede wszystkim niezapomniane wspomnienia. Święta to czas nadziei, miłości i wspólnoty! Spędź je z GFO

Sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności – Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030.