09.09.2023

To ważna data. Tego dnia na polu golfowym Karolinka Golf Park zostanie rozegrany Charytatywny Turniej Golfa w ramach wydarzenie onkogreenlife!

Z przyjemnością i dumą oznajmiamy, że Górnośląska Fundacja Onkologiczna na rzecz Narodowego Instytutu Onkologii w Gliwicach obchodzi swoje 30-lecie działalności. Z tej okazji zainicjowaliśmy wyjątkowe wydarzenie pod nazwą onkogreenlife! Wraz z partnerami wydarzenia: Gliwickim Klubem Golfowym oraz Karolinka Golf Park pragniemy zorganizować Charytatywny Turniej Golfa im. Marii Skłodowskiej-Curie na rzecz Onkologii.

onkogreenlife - Charytatywny Turniej Golfa

Dlaczego organizujemy onkogreenlife! ?

Misją Górnośląskiej Fundacji Onkologicznej jest działalność na rzecz Instytutu Onkologii w Gliwicach i jego pacjentów. Celem wydarzenia onkogreenlife! jest przede wszystkim chęć pozyskania środków finansowych, które umożliwią nam kontynuowanie naszej misji, jaką jest wspieranie pacjentów i pracowników Instytutu Onkologii w Gliwicach, jak i również uczczenie okrągłej rocznicy działalności Fundacji.

Poprzez organizację tego wydarzenia chcemy zwiększyć zakres działania Fundacji oraz pozyskać środki finansowe, w szczególności na realizację bardzo ważnego przedsięwzięcia jakim jest stworzenie i wdrożenie „Systemu orientacji przestrzennej w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach„.

System orientacji przestrzennej, który planujemy uruchomić, ma posłużyć Pacjentom onkologicznym w łatwiejszym odnalezieniu właściwego gabinetu, laboratorium lub miejsca badania i leczenia w Narodowym Instytucie Onkologii. Poprzez prostą mapę, znaki kierunkowe, oznaczenia pomieszczeń, piktogramy i spójny system komunikatów, pragniemy uczynić środowisko szpitala bardziej przyjaznym zarówno dla Pacjentów, jak i dla wszystkich osób im towarzyszących.

onkogreenlife!Partnerzy wydarzenia:

Zapraszamy do odwiedzenie dedykowanej temu wydarzeniu strony www.:

onkogreenlife - Charytatywny turniej golfa

Strona wydarzenia

onkogreenlife - Charytatywny turniej golfa

Zaproszenie na turniej

O Turnieju piszą również:

GKGstrona Facebook
Karolinka Golf Parkstrona Facebook